Lasteaia psühholoog pakub nõustamist

Hea lapsevanem,

Annan teada, et kõigil meie lasteaia lapsevanematel on võimalik lastega seotud teemadel konsulteerida lasteaia psühholoogiga. Nõustamine on lapsevanemale tasuta.
Pöörduda võivad kõik Kalli-kalli lasteaia lapsevanemad, kes tunnevad muret oma lapse käitumise pärast või soovivad lapse arengu osas spetsialistiga konsulteerida.

Lisaks pakub Kalli-kalli lasteaed ka alanud õppeaastal lasteaia üle 3-aastastele lastele võimalust osaleda lasteaia psühholoogi poolt läbi viidavas individuaalses arengu hindamise mängus. Kohtumine psühholoogiga kestab lapsel ca 60 min ja sisaldab lapse jaoks põnevaid mängulisi tegevusi, mille tulemusena saab psühholoog vanemale anda tagasisidet lapse erinevate arenguvaldkondade kohta. Testimise eesmärgiks on kaardistada lapse tugevused ja arenguvõimalused ning anda selle kohta lapsevanemale ja vanema nõusolekul ka rühmaõpetajatele tagasisidet. Pärast arengumängu läbiviimist lapsega võtab psühholoog ühendust lapsevanemaga, et leppida kokku tagasiside andmiseks sobiv aeg. Enne mängu läbiviimist lapsega küsib psühholoog lapsevanemalt nõusolekut. Kogu tegevus on lapsevanema jaoks tasuta.

Psühholoog on lasteaias kevadpoolaastal 2015 järgmistel kuupäevadel:
21. jaanuar
30. jaanuar
6. veebruar
13. veebruar
18. veebruar
27. veebruar
6. märts
13. märts
18. märts
1. aprill
2. aprill
10. aprill
22. aprill
8. mai
20. mai
26. mai
29. mai

Juhul, kui Teil tekkis lisaküsimusi, olen nendele meeleldi nõus vastama.

Lugupidamisega,
Kaidi Hallik
Lasteaia psühholoog
kaidi@psuhholoogia.com
tel 56459453

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: