Laste sünnipäevad


Tule ja pea oma lapse sünnipäevapidu Kalli-kalli Uus-Veerenni lasteaias!

 🎁 Suvisel ajal suurepärane võimalus pidada sünnipäevapidu õues. Meie ilus ja mitmekesiste mänguvahenditega õueala sobib igas  vanuses lasteaiaealistele lastele.

 🎁  Meie lasteaia ruumides saad korraldada vahva sünnipäevapeo oma lapsele. Pakume võimalust sünnipäeva pidamiseks mängutoas (96m2), mis sobib pigem väiksemate kuni 4-aastaste laste sünnipäevapeoks. Mängutoa juurde kuulub kööginurk, wc-d ja garderoob. Sünnipäevapeo meeldejäävaks muutmiseks pakume lisateenusena meie lasteaia toitlustaja poolt pakutavat catering teenust.

🎁 Kokandusteemalise sünnipäeva saad pidada meie kokandusklassis (37,8 m2), kus saab lastega koos kokata ja ise sünnipäevatoidu valmistada. Ruumis on olemas nii täiskasvanute kui ka laste kõrguses kööginurk koos kogu vajaliku köögitehnika ja nõudega ning lauad ja toolid. Lisateenusena pakume peojuhti, kes pakub välja menüü ja aitab lastel toitu valmistada.

🎁
Lisaks pakume võimalust pidada lapse sünnipäeva meie ilusas suures saalis (157 m2), kus on olemas helitehnika, liikumismängude vahendid ja garderoob. Saali saab katta ka peolaua.
                                              

Sünnipäevi saab meie juures pidada nädalavahetustel - laupäeval ja pühapäeval alates kl. 10.00-st kuni kl. 21.00.

Peoruumide rendi hind 150 eurot (3 tundi). Hinnale lisandub käibemaks.
Peojuhi tasu 100 eurot/1 tund. Catering teenuse hind vastavalt kokkuleppele.

Sünnipäevaaja broneerimine:
e-post: kalli@kalli.ee
tel. 5346 3382